Vítejte a lítejte na tomto webu, který pojednává o všem možném co se týká RC modelů a  jiných létajících strojů.
LETU ZDAR !!!

Rebel 2 ...

Rebel 2 patří mezi dost dobré a hlavně cenově dostupné 3D tiskárny na našem trhu. Jak si můžete povšimnout v ukázkách 3D tisku a krátkém videu, tiskne Rebel 2 velmi dobře a kvalitně. Samozřejmě se vše odvijí od nastavení ovládacích programů, filamentů a nastavení tiskárny jako takové. Na FB jsem založil profil z názvem 3D tisk Chroust, který pojednává o různých aktivitách 3D tisku a samozřejmě i možnost objednání určitých objektů, jakož to svých i třeba stažených s různých webů. Do budoucna zamýšlím, jak o zpacování objektů na příní, tak výrobu 3D tiskárny, která by měla být za rozumnou cenu. Co se týká objednávek 3D tisku, tak samozřejmě bude aktuální cena výrobku. Jak si můžete zjistit i jiných webových stránkách ceny 3D tisku, tak já si myslím, že je mám doslova za hubičku. To nechci nikomu konkurovat, ale jen si pokrýt náklady za 3D tisk. Zatím tisknu v ABS a PLA, to jsou fillamenty (struny), které splňují veškérá kritéria jak kvalitou, tak hygienickou normou a jsou nejpoužívanější.
Fillament ABS neboli tisková struna je pružná a vyšší teplotní odolnost jsou hlavní přednosti kopolymeru ABS. ABS je navíc možno jednoduše slepovat acetonem. Při tisku vyžaduje minimálně vyhřívanou podložku a co nejlepší tepelné podmínky. Tisková struna se dodává ve dvou průměrech. 3mm a 1,75mm. Nabízená struna je vyráběna v ČR a to moderní a vysoce kontrolovanou technologií. Je pravidelně testována. ABS se přirovnává k k hmotě ze které je vyrábena oblíbená stavebnice Lego.
Fillament PLA je tiskový materiál určený pro 3D tisk pomocí technologie FFF (označované také jako FDM). Předností tohoto materiálu je jeho jednoduchá zpracovatelnost na 3D tiskárnách, kvalita tisku i při náročných detailech a výborné vrstvení tisknutého objektu. PLA fillament je vyroben z přírodních surovin a je biologicky lehce odbouratelný kompostováním. Výrobce Fillamentum garantuje vysokou rozměrovou přesnost tiskové struny a to v tolerancích +/- 0,05 mm, což je při výrobě neustále striktně kontrolováno.
Odkaz na FB 3D Chroust
Různé objekty k 3D tisku ? ZDE i ZDE
Cena je dle času a spotřebě filamentu (1min. 0,50,- Kč /1m filamentu 4,- Kč).

 
Rebel 2

Rebel 2

Tiskové objekty
20160305_084259[1].jpg
20160305_084306[1].jpg
TOPlist
LMK Chroust

LMK Chroust

Můj foto web

ŠLAPETON

AMT Model CZ

AMT Model CZ

Výroba tlumičů hluku pro modelářské spalovací motory.
JETI model

JETI model

RCKING.CZ

RCKING.CZ

RC servis

RC servis

RC servis - Karlova 14 Plzeň, Tel:608050074, E-mail:rc.servis@seznam.cz
RC aeroklub

RC aeroklub

Blog o leteckém modelářství a letectví.
LMK Zdice

Drápalíci

MK Bolešiny

Jindra Růžek

Zdeněk Prančl

Hacker

Hacker

KARAVANY pronájem

MK Lipence.wz.cz
RCMania.cz
Mojehobby.cz
modelbazar.cz
Jaroslav Chroustovský (muzikant) - E-mail : jarda.chroust@seznam.cz - Mob. 739413921
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one