Vítejte a lítejte na tomto webu, který pojednává o všem možném co se týká RC modelů a  jiných létajících strojů.
LETU ZDAR !!!
DJI Spark

DJI Spark

Po delší odmlce Vám chci představit můj nový přírůstek a to DJI Spark. Tento povedený dron je kvalitou a výbavou mezi DJI Mavic a DJI Phantomem. Zatím jsem s ním velice spokojen a co se týká snímků a videí nemá prostě chybu. Níže je uvedené specifikum, které ukazuje, že to není žádná hračka na to, že je rozměrově menší, než uvedené drony. Samozřejmě se budu snažit sem umístit, jak foto tak i odkazy na videa aby jste se mohli třeba rozhodnout tento cenově dostupný dron zakoupit.

Popis produktu :

Dron s hmotností pouhých 300g se všemi dobře známými funkcemi DJI, které vám dovolí zachytit okamžik kdykoliv chcete. Možnost inteligentního řízení letu, mechanický závěs a kamera s rozlišením FHD a 12MPx s neuvěřitelnou kvalitou obrazu vám umožňují posouvat hranice vaší kreativity. Ovládání pomocí mobilního telefonu, vysílačem (není součástí balení), nebo gesty.  

ZACHYŤTE OKAMŽIK : 

Toto je Spark, miniaturní dron se všemi dobře známými funkcemi DJI, které vám dovolí zachytit okamžik kdykoliv chcete. Možnost inteligentního řízení letu, mechanický závěs a kamera s neuvěřitelnou kvalitou obrazu vám umožňují posouvat hranice vaší kreativity.
Rychlý vzlet :
Díky funkci FaceAware může Spark vzlétnout z vaší dlaně tak, že rozezná vaší tvář. Vzlétne a visí tak během několika vteřin po zapnutí.
Jednoduché ovládání :
Pořizujte úžasné letecké fotografie pouze pomocí gest, bez dálkového ovladače nebo mobilu.
Snadná tvorba :
Inteligentní letové režimy a intuitivní ovládání vám pomáhají vytvořit filmové letecké záběry pomocí několika klepnutí. 
Upravujte a sdílejte :
Aplikace DJI GO 4 umožňuje využívat automatické profily pro úpravy a řadu filtrů. Svá videa tak můžete rychle upravit a sdílet přímo na sociálních sítích. 
Gesta :
Vaše momentky moho být zachyceny pomocí gest. Schopnost učit se gesta dovoluje, aby Spark pořizoval selfie pomocí jednoduchých povelů ruky. V režimu PalmControl ovládáte Spark pohybem ruky. Pokud chcete, nechte ovladač a telefon doma.

 • Selfie: Zvedněte ruce, zamávejte, nebo z prstů udělejte rámeček, Spark se přesune a pořídí fotografií.
 • PalmControl: Spark může sledovat pohyb vaší ruky a vzlétnout a přistát na vaší dlani
10 dobrých věcí o DJI Spark :
 1. Velikost a cena. Vejde se do prsní kapsy a základní cena je kolem 14000,- Kč
 2. SW vychytávky. Přestože se jedná o nejlevnější dron v nabídce DJI, tak nebyl ochuzen o SW vychytávky. Můžete jej ovládat například gesty, kterými pořídíte i snímek. Zároveň dron rozpozná váš obličej a tak vás bude mít stále v záběru.
 3. Inteligentní letové režimy. DJI Spark disponuje několika letovými režimy. Jde o QuickShot, TapFly, Active Track a Gesture. Díky těmto režimům stroj zvládne například sám doletět na určené místo, sledovat vámi vybraný objekt a nebo kolem vás bude kroužit.
 4. Kamera obsahuje 1/2.3″ CMOS senzor s 12 MPx a poradí si se záznamem FullHD/30 fps videa. Výhoda velkého snímače není v počtu megapixelů, ale v jejich velikosti. Čím větší je 1 pixel, tím více pojme světla.
 5. Gimbál. Kamera je uchycena na 2 osém gimbalu s technologií UltraSmooth. Díky tomu budou vaše záběry ostré a hladké.
 6. Foto režim. Režim Panorama není žádnou novinkou. Zajímavý je ale režim s názvem ShallowFocus. Ten zaostří kameru na vás a pozadí rozostří.
 7. Výkon a doba letu. I když je Spark tak malý, tak mu výkon rozhodně nechybí. Maximální rychlost letu je v režimu Sport až 50 km/h. Ve vzduchu se díky 1480mAh, 11,4V baterii udrží až 16 minut.
 8. HD video WiFi FPV. FPV přenos videa probíhá skrze Wi-Fi. Obraz je přenášen v HD rozlišení a to až na vzdálenost 2 km. K tomu je potřeba mít vysílač, protože pouze se smartphonem se na tyto hodnoty nedostanete.
 9. FPV. I Spark je kompatibilní s FPV brýlemí DJI Googles. V režimu Sport se kamera uzamkne ve FPV módu a můžete tak řídit stroj, jako byste byli na jeho palubě.
 10. Bezpečný let. Spark samozřejmě také disponuje pozičním systémem, duální GPS a mnoha dalšími senzory. Díky tomu se zvládne vyhýbat samostatně překážkám a nebo se vrátit na místo vzletu.

Více informací si můžete vygooglovat aby jste zjistili toho daleko více o tomto dronu DJI Spark.

Letu Zdar !!!

 

IMG_20180121_102428.jpg
IMG_20180121_102337.jpg
IMG_20180121_102858.jpg
IMG_20180121_102459.jpg
TOPlist
LMK Chroust

LMK Chroust

Můj foto web

ŠLAPETON

AMT Model CZ

AMT Model CZ

Výroba tlumičů hluku pro modelářské spalovací motory.
JETI model

JETI model

RCKING.CZ

RCKING.CZ

RC servis

RC servis

RC servis - Karlova 14 Plzeň, Tel:608050074, E-mail:rc.servis@seznam.cz
RC aeroklub

RC aeroklub

Blog o leteckém modelářství a letectví.
LMK Zdice

Drápalíci

MK Bolešiny

Jindra Růžek

Zdeněk Prančl

Hacker

Hacker

KARAVANY pronájem

MK Lipence.wz.cz
RCMania.cz
Mojehobby.cz
modelbazar.cz
Jaroslav Chroustovský (muzikant) - E-mail : jarda.chroust@seznam.cz - Mob. 739413921
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one